Zákazníkům doručíme
zboží perfektně chlazené

V přepravkách nebo na paletách,
do obchodů nebo k zákazníkům domů.

Těšíme se na Váš kontakt

Logistika čerstvých výrobků v aktivním chlazeném režimu.

Chlazená přeprava Naše vozy jsou nastavené na vždy na konkrétní teplotu dle typu výrobků, které je potřeba doručit. Přepravujeme přepravky i palety, vždy dle individuálních potřeb.

Klidně po přepravkách Naší výhodou je schopnost doručit objednávku po jednotlivých přepravkách nebo taškách. Doručujeme tak již po téměř celé ČR a do Bratislavy.

K zákazníkům až ke dveřím Doručujeme k zákazníkům domů a to platí všude, kam Gibon jezdí. Na většině adres doručujeme k zákazníkům až ke dveřím. Zboží vynášíme do patra automaticky.

Víte že…

Všechny naše vozy mají instalovaná zařízení, díky kterým sledujeme teplotu při převozu v reálném čase? Veškeré nastavené teploty sledujeme jak ve vozidlech, tak na našem dispečinku, který má k dispozici notifikační centrum, pokud bude potřeba zareagovat. Bezpečnost potravin je u nás na prvním místě, doručujeme špičkový servis a posouváme úroveň přepravy výš.

#Gibon #dplusnula

Především se zabýváme přepravou farmářských a kvalitních výrobků

Čerstvé zboží přepravujeme
po celé České republice

Naše vozy vyjíždí každý den. Každý vůz má svou trasu, na které nakládá a vykládá i více dodavatelů najednou, a to po celé České republice. Poskytujeme tak dostupnou přepravu každému.

Doručujeme do provozoven nebo obchodů

Ať už je cílovou adresou centrální sklad nebo obchod, dokážeme doručit jednu nebo sto přepravek či palet. V obchodech je pomoc při naskladnění naším standardem, který jistě oceníte.

Zákazníkům zboží doručíme i domů - nebo do kuchyně

Zákazníkům rádi pomůžeme s vyložením objednávky kam si budou přát. Klademe důraz na lidský a profesionální přístup, proto můžete počítat s tím, že je o vše postaráno.

Přepravíme jednu nebo sto přepravek, záleží na Vás

Díky unikátnímu systému sdílené přepravy nastavujeme trasy tak, aby bylo možné efektivně nakládat a vykládat různé objemy. Pokud potřebujete převést jen přepravku, pomůžeme.

Přepravujeme ve všech teplotních režimech

Chlazené? Mražené? Suché? Pokud se jedná o doručení skvělých výrobků, zajistíme. Víme, jak důležité je udržet potřebnou teplotu, a jak důležité je ji nepřerušit, jsme připravení.

Naši řidiči jsou vyškolení profesionálové, kteří se o Vás postarají

Většina našich řidičů mají své klienty přidělené. Posilujeme tím nejen náš vztah, ale i znalost Vašich potřeb. Naše řidiče zaměstnáváme na plný pracovní úvazek, a hýčkáme si je.

Platby v kartou nebo v hotovosti je samozřejmostí

V dnešní době to považujeme za samozřejmost. Ve všech našich vozech máme platební terminál, zákazník vždy obdrží účtenku a peníze Vám zašleme na účet, jednoduše.

Teploty při přeprvě kontrolujeme v reálném čase

Ve všech našich vozech máme instalovaná zařízení, díky kterým dokážeme sledovat přepravní teplotu v reálném čase. A to jak v autě, tak na našem dispečinku. Moderně a bezpečně.

Se zákazníky aktivně komunikujeme

Informační proces s Vámi nastavíme individuálně. Naše zákaznická linka se stará o pečlivou komunikaci se zákazníky. O všem jste Vy i Vaši zákazníci pravidelně informováni.

Přečtěte si o nás více

Vyzvednutí

Zboží si u Vás bez řečí vyzvedneme, nemusíte nikam jezdit, je to na nás.

Přeprava

Teplotu při přepravě hlídáme v reálném čase, přepravujeme bezpečně.

Chlazený sklad

Pokud bude potřeba, zboží můžeme přeložit v našem chlazeném skladu.

Doručení

Zboží doručíme kamkoliv po celé České republice. Obchod nebo zákazník?

Zpětná vazba

Po úspěšném doručení Vám dáme ihned vědět, vše vidíte v našem systému.