Přepravíme nebo doručíme
chlazené i mražené zboží

V přepravkách nebo na paletách,
do obchodů nebo k zákazníkům domů.

Těšíme se na Váš kontakt

Logistika čerstvých výrobků ve všech teplotních režimech

Chlazená přeprava Naše vozy jsou nastavené na vždy na konkrétní teplotu dle typu výrobků, které je potřeba doručit. Přepravujeme přepravky i palety, vždy dle individuálních potřeb.

Mražená přeprava Přibližně 30% našeho vozového parku tvoří vozy pro mražené zboží. Jezdíme z Prahy a z Brna a doručujeme po celé České republice.

Suchá přeprava Převážíme trvanlivé zboží, včetně křehkých lahví, nebo například dražších vín. Zboží převezeme mezi městy, nebo jej doručíme zákazníkům domů.

Víte že…

Všechny naše vozy mají instalovaná zařízení, díky kterým sledujeme teplotu při převozu v reálném čase? Veškeré nastavené teploty sledujeme jak ve vozidlech, tak na našem dispečinku, který má k dispozici notifikační centrum, pokud bude potřeba zareagovat. Bezpečnost potravin je u nás na prvním místě, doručujeme špičkový servis a posouváme úroveň přepravy výš.

#Gibon #dplusnula

Především se zabýváme přepravou farmářských a kvalitních výrobků

Čerstvé zboží přepravujeme
po celé České republice

Naše vozy vyjíždí každý den. Každý vůz má svou trasu, na které nakládá a vykládá i více dodavatelů najednou, a to po celé České republice. Poskytujeme tak dostupnou přepravu každému.

Doručujeme do provozoven nebo obchodů

Ať už je cílovou adresou centrální sklad nebo obchod, dokážeme doručit jednu nebo sto přepravek či palet. V obchodech je pomoc při naskladnění naším standardem, který jistě oceníte.

Zákazníkům zboží doručíme i domů - nebo do kuchyně

Zákazníkům rádi pomůžeme s vyložením objednávky kam si budou přát. Klademe důraz na lidský a profesionální přístup, proto můžete počítat s tím, že je o vše postaráno.

Přepravíme jednu nebo sto přepravek, záleží na Vás

Díky unikátnímu systému sdílené přepravy nastavujeme trasy tak, aby bylo možné efektivně nakládat a vykládat různé objemy. Pokud potřebujete převést jen přepravku, pomůžeme.

Přepravujeme ve všech teplotních režimech

Chlazené? Mražené? Suché? Pokud se jedná o doručení skvělých výrobků, zajistíme. Víme, jak důležité je udržet potřebnou teplotu, a jak důležité je ji nepřerušit, jsme připravení.

Naši řidiči jsou vyškolení profesionálové, kteří se o Vás postarají

Většina našich řidičů mají své klienty přidělené. Posilujeme tím nejen náš vztah, ale i znalost Vašich potřeb. Naše řidiče zaměstnáváme na plný pracovní úvazek, a hýčkáme si je.

Platby v kartou nebo v hotovosti je samozřejmostí

V dnešní době to považujeme za samozřejmost. Ve všech našich vozech máme platební terminál, zákazník vždy obdrží účtenku a peníze Vám zašleme na účet, jednoduše.

Teploty při přeprvě kontrolujeme v reálném čase

Ve všech našich vozech máme instalovaná zařízení, díky kterým dokážeme sledovat přepravní teplotu v reálném čase. A to jak v autě, tak na našem dispečinku. Moderně a bezpečně.

Se zákazníky aktivně komunikujeme

Informační proces s Vámi nastavíme individuálně. Naše zákaznická linka se stará o pečlivou komunikaci se zákazníky. O všem jste Vy i Vaši zákazníci pravidelně informováni.

Přečtěte si o nás více

Vyzvednutí

Zboží si u Vás bez řečí vyzvedneme, nemusíte nikam jezdit, je to na nás.

Přeprava

Teplotu při přepravě hlídáme v reálném čase, přepravujeme bezpečně.

Chlazený sklad

Pokud bude potřeba, zboží můžeme přeložit v našem chlazeném skladu.

Doručení

Zboží doručíme kamkoliv po celé České republice. Obchod nebo zákazník?

Zpětná vazba

Po úspěšném doručení Vám dáme ihned vědět, vše vidíte v našem systému.