Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce

Mohou zákazníci platit dobírkou?

Ano. A to jak v hotovosti, tak kartou. Každý náš vůz je vybaven nejnovějším platebním terminálem od O2. Po každé úspěšné platbě zákazník obdrží účtenku - automaticky.


Kdy objednávky vozíte?

Gibon doručuje od pondělí do neděle, od 8:00 do 22:00.
Mimo celorepublikové a noční přepravy, které zajišťujeme prakticky neustále a dle potřeby.


Vidím aktuální stav objednávky?

Ano. Stav každé objednávky aktualizujeme v reálném čase. Vše vidíte ve své administraci a o každé změně je možné vás obratem informovat.


Informujete zákazníka o stavu zásilky?

Ano. E-mailem, SMSkou, nebo telefonátem. Hned po převzetí zásilky od nás zákazník obdrží e-mail s odhadem času doručení. Dále od nás zákazník obdrží SMS, případně telefonát.


Jak funguje zadávání objednávek?

Gibon disponuje vlastním IT řešením. Každý partner od nás obdrží přístup od partnerské sekce, kde je možné veškeré objednávky zadávat buď manuálně, nebo prostřednictvím API.


Jak s vámi mohu začít spolupracovat?

Navštivte stránku s přehledem kontaktů, nebo nám rovnou napište na info@gibondelivery.cz. Můžeme si i zavolat: (+420) 721 060 530.
Probereme vaše individuální potřeby a vymyslíme řešení.


Kdy zásilky doručíte?

Včas! S našimi partnery nastavujeme služby podle jejich potřeb. Vybrat si můžete z několika dostupných služeb. Zásilky doručujeme od 60 minut od objednání, přes doručení do druhého dne, nebo například doručíme vaše zboží v přesně stanovených časech v rámci celorepublikových závozů, a to jak do prodejen, nebo třeba skladů.


Mám jiný dotaz

Rádi jej zodpovíme. Napište nám na info@gibondelivery.cz, nebo nám rovnou zavolejte. Jsme na telefonním čísle (+420) 721 060 530, volejte kdykoliv.

Staňte se součástí něčeho úžasného

Pojďte s námi tvořit moderní logistiku, která zde nemá obdody.

Pro spolupráci nám napište na info@gibondelivery.cz, nebo nám zavolejte na (+420) 721 060 530. Pro práci v Gibonech navštivte naše stránky s přehledem otevřených pozici.


Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.