Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce

Vozíme balíky a zásily po celé ČR, včetně potravin

Gibon svým partnerům zajišťuje celorepublikovou přepravu zásilek, balíků, dokonce i chlazených a mražených potravin. Mezi naše zákazníky patří farmáři, restaurace, hotely, nebo například obchody, které potřebují zajistit závoz do svých skladů a poboček.


Pro koho je tato služba vhodná

Pro kohokoliv, kdo potřebuje rozvést své zboží do jiných měst. Mezi naše speciality patří rozvoz čerstvých potravin, které se pravidelně každé ráno vyzvedávají u našich partnerů, a hned míří ke svým zákazníkům.

Trasy upravujeme s našimi partnery

Napište nám, odkud a kam potřebujete vaše zboží rozvážet. Vybereme nejvhodnější dodávky pro váš závoz tak, abychom dosáhli maximální úspory a efektivity. Jednotlivé trasy diskutujeme s našimi partnery tak, aby bylo dosaženo maximální úspory a efektivity.


Jak taková trasa vypadá

1 trasa, 6 partnerů, 30 doručení, významně dostupná doprava. Jednoduše se přidáte na naplánovaný závoz a my vaše zboží doplníme k ostatním.


placeholder

Noční závozy

V rámce rozvoje spolehlivých služeb je nově možné zajištění nočních závozů. Tato služba je vhodná zejména pro větší obchodní řetězce nebo prodejny, které potřebují pravidelně převážet větší množství zboží. A to kamkoliv po celé České republice.

Štítky a sledování stavu zásilky

Zásilku dokážeme opatřit štítkem s unikátním čárovým kódem. Díky tomu jsou zásilky pod neustálou kontrolou a vy můžete sledovat jejich aktuální stav. Stav zásily můžete sledovat v administraci Gibon Delivery, kde s námi systémy komunikují reálném čase.


Bude vás jistě zajímat

Každý náš vůz je vybaven platebním terminálem. Zákazník může platit jak kartou, tak v hotovosti. Po úspěšné platbě zákazník obdrží účtenku - automaticky.

placeholder

Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.