Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce

Gibon rozváží chlazené i mražené zboží

A to jak po městě, tak po celé České republice. Naší specialitou jsou celorepublikové rozvozy farmářských výrobků, nebo závozy do skladů a provozoven.


Kvalita především

Závozy plánujeme tak, aby byla nastavená maximální efektivita dojezdu. Po našich trasách pravidelně vykládáme, a ihned nakládáme další zboží. Naší prioritou je co nejkratší doba zboží v autě a co nejrychlejší doprava k vám, nebo vašim zákazníkům.

Naši trasu společně naplánujeme

Nasloucháme individuálním potřebám našich partnerů. Výhodou je, že dokážeme trasy upravit tak, abychom do našich vozů naložili zboží od více proozoven, čímž významným způsobem snižujeme náklady na dopravu.


Jak taková trasa vypadá

1 trasa, 6 partnerů, 30 doručení, významně dostupná doprava. I u přepravy chlazeného a mraženého zboží sdílíme nákladový prostor. Můžete do našeho vozu přidat jednu, nebo i deset přepravek, vždy je našim cílem plné vytížení naší kapacity a tím významné snížení přepravních nákladů. Pro všechny.


placeholder

Chlazené i mraženého zboží vozíme i po městě

Naše vozy jsou dle potřeby vybaveny vším, co potřebujeme k převozu chlazených a mraženým potravin po městě. Potraviny rozvážíme jak do prodejen, tak ke svým zákazníkům, který si u vás potraviny objednají.

Štítky a sledování stavu zásilky

Zásilku dokážeme opatřit štítkem s unikátním čárovým kódem. Díky tomu jsou zásilky pod neustálou kontrolou a vy můžete sledovat jejich aktuální stav. Stav zásily můžete sledovat v administraci Gibon Delivery, kde s námi systémy komunikují reálném čase.


Bude vás jistě zajímat

Každý náš vůz je vybaven platebním terminálem. Zákazník může platit jak kartou, tak v hotovosti. Po úspěšné platbě zákazník obdrží účtenku - automaticky.

placeholder

Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.