Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce

V Gibonech to má smysl

Gibon tvoří lidé

Gibon je spolehlivým partnerem díky skvělým lidem. Přeprava je o detailech, detaily vidí ti, kteří je chtějí vidět. A my rádi přivítáme ty, kteří tyto detaily vidí, vylepší, a dotáhnou. O své kolegy se postaráme, věci diskutujeme a dotahujeme. Hledáme ty, kteří za sebou rádi vidí dobře odvedenou práci, a chtějí se podílet na tom, aby byl Gibon i nadále spolehlivou značkou.

Máme své hodnoty a těch se držíme

Naší základní hodnotou je spolehlivost. Na nás a naše služby spoleh je. Děláme službu s lidským přístupem, klademe velký důraz na dobré vztahy. A v neposlední řadě jsme fér, našim kolegům a řidičům nabízíme zajímavé podmínky, moderní vybavení a přátelské prostředí.
Ground Transport
Řidič/ka

U nás nebudete pod tlakem rozvést co nejvíce zásilek. Chceme, aby naši řidiči jezdili jako slušní lidé. Na oplátku očekáváme vstřísný přístup k našim zákazníkům. Bude vás to bavit, a ještě nabízíme nadstandardní odměny a plné, velmi moderní vybavení.

Přečtěte si více

Ground Transport
Skladník

V našich skladech v Horních Počernicích rádi přivítáme kolegu, který nám pomůže obstarat hladký chod provozu. Naše sklady budeme rozšiřovat a hledáme ty, kteří nám chtějí pomoci se správným zajištěním provozu. Jdete do toho s námi? Těšíme se.

Přečtěte si více

Ground Transport
Zákaznický servis

U nás to má zákaznický servis jednoduché, jsme totiž velmi spolehlivý partner a svou práci milujeme. A nejen to, jezdíme včas, většinou tak posloucháme chválu. Potřebujeme, aby někdo milý a zkušený obstaral vše, co zákazníkům uvidí na očích.

Přečtěte si více

Ground Transport
Budování značky

Obsah je král, že? Chceme naší značku komunikovat a rozvíjet. Rohodně máme co nabídnout, protože víte, že jezdíme odpoědně a včas, aktuálně se řadíme mezi nejrychleji rostoucí logistické společsnoti a chováme se odpovědně k životnímu prostředí?

Přečtěte si více

Ground Transport
Finanční ředitel

Blíží se okamžik, kdy v Gibonech rádi přivítáme skutečně velmi zkušeného kolegu, který dohlídne na perfektní zdraví a dlouhodobou perspektivu našich financí. Poohlížíme se po zkušených lidech se vztahem k oboru - jsme blízko a najdeme našeho budoucího kolegu zde?

Přečtěte si více

Ground Transport
Vedoucí obchodu

Zakládáme si na budování partnerských vztahů. Náš kolega musí chápat potřeby našich partnerů a bude s nimi nastavovat takové podmínky, které dávají pouze největší smysl. A dále chceme rozvíjet náš obchod tak, kde je to (ne)možné. Kdo si troufne?

Přečtěte si více


Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.