Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce

Gibon má své hodnoty

A myslíme to vážně. Chápeme potřeby našich partnerů a zákazníků. Rádi vás spojíme s těmi, kteří s námi spolupracují, jelikož služby Gibonů jsou od začátku stavěny tak, aby byl každý spokojený. A my dáváme ruku do ohně za to, že tomu tak je.


Spolehlivost

Na naše služby je spoleh. Jakmile se dohodneme na spolupráci, naše dohoda platí. Nechte logistiku na nás, víme, jak zajistit spolehlivou přepravu, aby vám dělala radost.


Kvalita

Kvalitní služna je dřina, nás tato dřina každý den motivuje k tomu, aby byl zákazník spokojen. Moc dobře chápeme, že kvalitní přepravní služba významně ovlivňuje spokojenost vašich zákazníků - nechte to s klidem na nás.


Odpovědnost

Chováme se odpovědně. Naše vozy jezdí na CNG a naše řidiče, jakožto srdce firmy vybíráme velmi pečlivě. Služby Gibonů nastavujeme tak, ať vyhovují všem našim partnerům, zákazníkům, zaměstnancům, a v neposlední řade jsou odpovědné vůči společnosti.


Transparentnost

Jsme transparentní. Veškeré nastavení našich služeb diskutujeme velmi otevřeně, a to dle individuálních požadavků našich partnerů. Cílem je spokojený zákazník, partner, a zaměstnanec. Všichni víme, proč tvoříme moderní a spolehlivou logistiku.


K výhodám spolupráce vás bude ještě zajímat

Gibon klade vysoký důraz na potřeby našich partnerů a zákazníků. Spolupráce nastavujeme vždy individuálně tak, aby doručování vyhovovalo všem zůčastněným. S našimi partnery průběžně vyhodnocujeme přínosy naší spolupráce. Napište nám a pojďme spolup probrat, jak pomůžeme i vám.

placeholder

Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.