Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce

Stojíme si za kvalitní přepravní službou

A myslíme to vážně. Chápeme potřeby našich partnerů a zákazníků. Rádi vás spojíme s těmi, kteří s námi spolupracují, jelikož služby Gibonů jsou od začátku stavěny tak, aby byl každý spokojený. A my dáváme ruku do ohně za to, že tomu tak je.


Zákaznická zkušenost definuje naše služby

Na začátku každé zásilky je vysoké očekávání. Zákazník očekává spolehlivý a příjemný proces. My v Gibonech investujeme do každé z našich služeb vše, co přečká očekávání každého zákazníka.


Tvoříme dlouhodobá partnerství

Logistika je náročná, a my to moc dobře víme. Chápeme také, jak moc ovlivňuje spokojenost vašich zákazníků. A toto bereme vážně. Podržíme vaší značku a zajistíme vám špičkovou přepravní službu - dlouhodobě.


Naši lidé jsou pro nás vším

Víte, že naši ridiči NEjsou motivováni počtem doručených zásilek, ale tím, jak vystupují k vašim a našim zákazníkům? Jako přepravní společnost se chováme odpovědně. Jedině tak dosáhne špičkových služeb.


K výhodám spolupráce vás bude ještě zajímat

Gibon klade vysoký důraz na potřeby našich partnerů a zákazníků. Spolupráce nastavujeme vždy individuálně tak, aby doručování vyhovovalo všem zůčastněným. S našimi partnery průběžně vyhodnocujeme přínosy naší spolupráce. Napište nám a pojďme spolup probrat, jak pomůžeme i vám.


placeholder

Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.