Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce

Naše dodávka jede - máte možnost se připojit

Naše dodávky jezdí po předem stanovených trasách. Víte, kdy a v kolik bude u vás a můžete se připojit. Benefitem je snížení nákladů pro všechny + vaše zboží dovezeme kamkoliv po celé České republice.


Jedna dodávka, jedna trasa, několik dodavatelů

Každá naše dodávka převáží hned několik dodavatelů najednou. Výhoda? Po trase vykládáme a nakládáme jednotlivé objednávky, čímž významně snižujeme náklady na dopravu.
Proč platit za poloprázdný vůz, když je možné využít kapacitu vozu, který nabízí prostor pro svoz? Snižíme tak náklady a doručíme vaší zásilku tam, kde je potřeba.Jak taková trasa vypadá

1 trasa, 6 partnerů, 30 doručení, významně dostupná doprava. Jednoduše se přidáte na naplánovaný závoz a my vaše zboží doplníme k ostatním.


placeholder

Rozvážíme farmářské výrobky

Jsme hrdí, že můžeme českým farmářům nabídnout službu, která se postará o dovoz zboží kamoliv je potřeba. Trasy plánujeme tak, aby byla každá zásilka doručena v den potřeby, a to kamkoliv!


Dostupné závozy po celé ČR

Na jedno auto vezeme hned několik firem najednou. Významně tak snižujeme náklady na přepravu. S každým partnerem se dohodneme na pravidelných závozech tak, aby to vyhovovalo všem. A to jak cenově, tak procesně.


K výhodám spolupráce vás bude ještě zajímat

Gibon klade vysoký důraz na potřeby našich partnerů a zákazníků. Spolupráce nastavujeme vždy individuálně tak, aby doručování vyhovovalo všem zůčastněným. S našimi partnery průběžně vyhodnocujeme přínosy naší spolupráce. Napište nám a pojďme spolup probrat, jak pomůžeme i vám.

placeholder

Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.