Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce
placeholder

Gibon nasazuje kompletně nový systém

A je to tady! Gibon vstupuje do další fáze. Po úspěšném pilotním provozu nasazujeme nové IT řešení, které si klade za cíl pouze jednu věc – posunout laťku moderní a spolehlivé logistické služby.

Máme nový objednávkový systém

Každý partner od nás obdrží přístupy do nového objednávkového systému. Skrz tento systém nově přijímáme veškeré objednávky, které následně doručíme, včas.

Objednávky se k nám dostanou více způsoby

Objednávky můžete zadat jak manuálně, tak například prostřednictvím moderní API - zcela automaticky bez vašeho zásahu. Stačí nás jen přidat například do vašeho košíku a vše běží již samo. V rámci našeho kontaktu s vámi dohodneme, jaká forma bude nejvhodnější. Důležité je, že umíme přijímat objednávky jak manuálně, tak zcela automaticky.

Propojení s řidiči, i s dispečinkem

Nový systém plně automaticky komunikuje jak s řidiči, tak s naším dispečinkem, který nejen hlídá veškeré objednávky, ale stará se i o jejich nejefektivnější distrubuci. Tento systém budeme i nadále zlepšovat. V praxi to znamená, že v systému budeme rozvíjet plánování tras a jejich analýzu.

Pracujeme na dalších vymoženostech

V následujícím období budeme do systému přidávat nejrůznější vymoženosti, které (díky našim partnerům a zákazníkům) zlepší naše služby. Pokud i vy máte jakýkoliv podnět ke zlepšení, napište nám. Těšíme se na kontakt.

Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.