Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce
placeholder

Gibon má nové dodávky - pro celou ČR

Sílící poptávka po celorepublikovém rozvozu nás nenechá klidně spát. Našim partnerům zajistíme spolehlivou logistiku, ať už se děje cokoliv. A když někdo přijde s nápadem, který v komunitě Gibon partnerů dává smysl více lidem, jdeme do toho.

Třeba takové farmářské výrobky, ty se musí dostat kamkoliv

Primárním produktem pro naše nové dodávky je chlazené a mražené zboží. Zajistíme dopravu všech potravin odkudkoliv kamkoliv. Dnes třeba vozíme farmářské výrobky do provozoven, hotelů nebo třeba do lokálních obchodů, odkud putují ke svým zákazníkům. Jsme hrdí, že můžeme tyto produkty dovést až k vám domů.


placeholder

Důležitá je trasa, přidejte se

Tras máme několik, jedna dodávka sever, druhá jih. Trasu ale neustále upravujeme tak, aby byla co nejefektivnější. Na každé trase postupně nakládáme a vykládáme. Důležité je, že s každým naším partnerem dokážeme trasu upravit tak, aby byla cesta ještě efektivnější, a ještě tím významným způsobem snižujeme náklady.


placeholder

Vyrážíme v 6, nebo v noci

První zboží dnes vyráží v 6:00 ráno. Putuje s námi skrz republikou, aby ještě před 9:00 bylo tam, kde je potřeba. Aktuálně rozšiřujeme naší nabídku o noční závozy do poboček, skladů, nebo například do jednotlivých obchodů.

Jídlo nebo suché zboží

Není nic, co Gibon nedokážeme dovést na místo určení. Dodávky jsou k dispozici jak pro chlazené a mražené zboží, tak pro suché zboží, nebo rovnou palety. Stačí nám dát vědět, co potřebujete přepravit vy.

Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.