Zavolejte nám

(+420) 721 060 530

Jsem vám k dispozici

8:00 - 22:00

Napište nám

info@gibondelivery.cz
Partnerská sekce

Gibon je moderní logistická společnost

Gibon je technologická společnosti poskytující logistické služby. Prostřednictvím technologií dosahujeme maximální efektivity a špičkových služeb, které reagují na přání a potřeby našich zákazníků, partnerů, a zaměstnanců.


Zajišťujeme přepravu balíků a zásilek. Jsme experti na doručování zásilek v den objednání a naši zákazníci si sami vybírají, kdy jim zboží dovezeme. V rámci městské přepravy nabízíme našim partnerům dovoz zboží od super expresu po doručení do druhého dne od objednání. Také po vozíme chlazené i mraženého zboží po celé České republice.


Gibon je partner

Zakládáme si na partnerství. Tomu odpovídá i aktuální složení našich partnerů, které bereme více jako úzkou komunitu, která společně tvoří lepší logistiku. Tento důležitý článek ale můžete nechat zcela na nás, vyřešíme vše, od A do Z. Na konci je spokojený zákazník.

Gibon je technologická společnost

Jsme milovníci moderních technologií. Naše systémy si tvoříme sami, naše auta jsou vybavená vším, co naši řidiči potřebují pro rychlou a precizní práci. Víte třeba, že ve všech našich vozech využíváme platební terminály pro platby kartou i v hotovosti? Nebo že spolu můžeme komunikovat přes API?

Gibon je unikátní

U nás si zákazník sám vybere, kdy mu produkt doručíme. A to hned z několika časových oken. Naše úspěšnost je maximální, zaměřujeme se doručení v přesný čas, nic víc, nic míň.

Gibon tvoří moderní a spolehlivou logistiku

Především jsme zaměření na poskytování kvalitní služby. Našim partnerům a zákazníkům nabízíme spolehlivou dopravu, pro kterou využíváme nejmodernější dostupné technologie, ty, které dostupné nejsou si vytvoříme.

Gibon nabízí širokou škálu služeb

Od standardní přepravy po super expresní přepravu. Od celorepublikových závozů po noční zavážení provozoven nebo rozvoz potravin. Dokonce nabízíme pronájem skladových prostorů, pokud to našim partnerům pomůže. Podstatnější je, že svou práci děláme kvalitně a s každým našim partnerem najdeme řešení k maximální spokojenosti.


Gibon čerpá z letitých zkušeností na poli přepravy zásilek. Naše služby musí především vyhovovat našim zákazníkům.


Staňte se součástí něčeho úžasného

A pojďte s námi tvořit moderní logistiku, která zde nemá odbody.

Pro spolupráci nám napište na info@gibondelivery.cz, nebo nám zavolejte na (+420) 721 060 530. Pro práci v Gibonech navštivte naše stránky s přehledem otevřených pozici.

Pro každého najdeme správné řešení logistických služeb.